Jak smoczek to tylko smoczek Avent

Smoczek Avent 6-18 jest smoczkiem, który gwarantuje odrobinę spokoju oraz komfortu podczas odkrywania przez dziecko świata. Smoczki dla dzieci są zaprojektowane w sposób taki, aby dziecko było naturalnie uspokojone i to na absolutnie każdym etapie jego rozwoju. Widzimy zatem korzyści zarówno dla rodziców, którzy marzą o chwili wytchnienia oraz dla dzieci, które się stają odprężone oraz o wiele łatwiej zapobiegają. Dzieje się tak ponieważ, podczas ssania dochodzi do uwolnienia CCK, które odpowiada za poczucie sytości oraz zadowolenia. Widzimy zatem, że uspokajające smoczki to absolutnie żaden mit. Ich dodatkową zaletą jest fakt, że się przyczyniają do dużo lepszej koordynacji odruchu jakim jest – ssanie-oddychanie-połykanie.

 Kwestia indywidualna

Poczucie komfortu jest oczywiście sprawą indywidualną. W związku z tym znajdziemy bardzo rozbudowaną ofertę. Wybierzemy taki smoczek, który spełni wszelkie potrzeby naszego dziecka. Oczywiście decydując się na konkretny smoczek musimy wziąć pod uwagę wiek dziecka, indywidualne preferencje, jak i także wrażliwość jego skóry. Każdy produkt charakteryzuje się jednak wysokim bezpieczeństwem stosowania. Wszelkie smoczki wyprodukowane zostały w Wielkiej Brytania. Smoczki Avent nie zawierają bisfenolu. Do tego są one ortodontyczne. Smoczki te wpływają bardzo pozytywnie na rozwój zębów, dziąseł oraz podniebienia. Nie musimy się także martwić o bakterie, które w smoczku mogłyby zalegać. Wyparzenie go czy też sterylizacja pomoże nam się rozprawić ze wszelkimi drobnoustrojami.

Gdzie kupimy smoczki Avent?

W żadnym wypadku nie powinniśmy oszczędzać na swoich dzieciach, a tym bardziej na tak ważnym elemencie, jak na smoczku. Mogłoby się wydawać, że jest to tylko jeden mały przedmiot, ale tak naprawdę jest to naprawdę bardzo ważny przedmiot. Bez niego ani rusz. Musimy zdawać sobie sprawę, że jeden smoczek Avent 6-18 może nie wystarczyć. Tylko sobie wyobraźmy co by było gdybyśmy gdzieś go zapodziali, a nasz maluch akurat się go domaga? Byłoby to naprawdę mała tragedia. Nie jest to zbyt kosztowna rzecz, a więc śmiało możemy mieć dwa smoczki, a nawet kilka sztuk. Co jak co, ale jest to odpowiedzialne postępowanie.